o-nasCentrum Kompresjoterapii Thuasne jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą, zarejestrowanym pod numerem księgi 000000181548 w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą prowadzonym przez Wojewodę Mazowieckiego.

Wykonywanie swojej działalności Centrum Kompresjoterapii rozpoczęło w dniu 22 września 2014 r.

Placówka została powołana do życia jako tzw. oddział firmy Thuasne Polska sp. z o.o.. (więcej na temat firmy Thuasne przeczytać można na www.thuasne.pl). Obecnie Centrum Kompresjoterapii prowadzone jest przez nowoutworzony podmiot pod nazwą THUASNE Medical Service Sp. z o.o.

Firma Thuasne Polska, powołując do życia profesjonalną placówkę świadczącą specjalistyczne usługi medyczne, zapewnia swoim Klientom najbardziej kompleksową ofertę poczynając od przeprowadzenia konsultacji medycznej, poprzez przeprowadzenie terapii, a skończywszy na specjalistycznym zaopatrzeniu medycznym. Wszystko w jednym miejscu, w trakcie skoordynowanego i indywidualnie dostosowanego procesu leczenia. Dbałość o najwyższą jakość usług świadczonych przez Centrum Kompresjoterapii oraz o ich najwyższą skuteczność stanowią dla nas priorytet.

Potwierdzeniem a zarazem gwarancją najwyższej jakości usług medycznych świadczonych przez Centrum Kompresjoterapii jest uzyskanie przez naszą placówkę w grudniu 2015 roku certyfikatu jakości ISO 9001:2008 wydanego przez brytyjską jednostkę certyfikującą ISOQAR.

Starannie przemyślana i wybrana lokalizacja CK w budynku przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18, daje gwarancję nieskrępowanego dostępu naszych Klientów do świadczonych przez nas usług miedzy innymi dzięki specjalistycznej infrastrukturze lokalowej budynku, estetycznym i bardzo przyjaznym wnętrzom, dzięki bezpłatnemu parkingowi dla naszych Klientów tuż przed wejściem do budynku oraz dzięki niezbędnym ułatwieniom dla wózków dziecięcych czy wózków dla osób z dysfunkcją narządu ruchu.

o-nas2Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy przestronne i komfortowe wnętrza gabinetów lekarskich, gabinetów zabiegowych, sali do ćwiczeń czy wreszcie szatni. Miła i niekrępująca atmosfera zabiegów, konsultacji czy odpoczynku naszych Klientów dodatkowo podnosi komfort i poziom satysfakcji naszych klientów. Wizyty i pozostałe świadczenia są ustalane na konkretny dzień i godzinę dogodną dla zainteresowanych. Bez kolejek, bez oczekiwania w poczekalni. Życzliwe podejście i chęć niesienia pomocy w każdej sytuacji zdrowotnej jest w Centrum Kompresjoterapii zachowaniem standardowym. Po prostu jesteśmy tacy jak tego oczekują nasi Klienci.

Więcej na temat świadczonych przez CK usług można dowiedzieć się w zakładce Nasze poradnie

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kompresjoterapii, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18 02-366 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".