doktorCentrum Kompresjoterapii to specjalistyczna placówka medyczna, którą powołano do życia z myślą o podniesieniu na najwyższy poziom profesjonalizmu procesu leczenia pacjentów cierpiących z powodu szeroko rozumianej choroby zastoinowej.

Naszą misją jest chęć pomocy pacjentom, którzy dotąd bezskutecznie leczyli się z powodu obrzęku limfatycznego lub innych obrzęków towarzyszących różnego rodzaju chorobom bądź urazom. W Centrum Kompresjoterapii nasz Pacjent znajdzie zarówno specjalistyczną poradę jak i najnowocześniejszą formę terapii.

To z myślą o tych pacjentach oddajemy do ich dyspozycji naszą Poradnię Chorób Kończyn, w której najwyższej klasy specjaliści zdiagnozują chorobę i pokierują ich dalszym leczeniem m.in. w naszej Pracowni Fizjoterapii .

Specjalistyczna Poradnia Ortopedyczno-Ortotyczna to miejsce gdzie znajdziemy praktyczne rozwiązanie problemów naszych pacjentów dotyczących narządu ruchu, łącznie z najwyższej jakości zaopatrzeniem ortopedycznym wykonywanym również na miarę.

”Centrum Kompresjoterapii tworzy zespół profesjonalistów bogatych w wieloletnie doświadczenie w swoich specjalnościach. Swym doświadczeniem i współczesną wiedzą chcemy dzielić się nie tylko z naszymi Klientami ale również z przedstawicielami środowiska medycznego : z lekarzami, pielęgniarkami, terapeutami. W tym celu w ramach Centrum Kompresjoterapii działa Akademia Kompresjoterapii.

Wszystkie nasze usługi medyczne świadczymy w warunkach bardzo komfortowych dla Klientów: bez kolejek, bez pośpiechu w terminach zawsze indywidualnie dopasowanych do ich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe przed wejściem do budynku oraz infrastrukturę i dostęp ułatwiający swobodne dotarcie do nas osobom poruszającym się na wózkach lub z użyciem pomocy do chodzenia.”

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kompresjoterapii, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18 02-366 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".