Z całą odpowiedzialnością polecam Centrum Kompresjoterapii.

Od kilku lat zmagam się z problemem nietrzymania moczu. Problem ten dotyka wiele kobiet, często stawiając nas w bardzo niezręcznych sytuacjach powodując dyskomfort fizyczny jak i psychiczny. Korzystałam z wielu różnych sposobów leczenia NTM. Począwszy od farmakoterapii kończąc niestety na mała skutecznej fizykoterapii. Dopiero w Centrum Kompresjoterapii trafiłam na świetny zespół profesjonalistów, który potrafił mi pomóc. Obecnie jestem po serii 10 zabiegów i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Już po 3 zabiegu odczułam znaczną poprawę. Teraz poczułam jak to jest normalnie funkcjonować w życiu codziennym. Ponownie czuję się kobieco i pewnie idę przed siebie. Jestem ogromnie wdzięczna zespołowi i gorąco polecam Centrum Kompresjoterapii. 

Albina G. – Pielęgniarka

Od 3 lat borykam się z obrzękiem limfatycznym kończyny dolnej. Znalazłam wreszcie placówkę Centrum Kompresjoterapii, która zajęła się problemem profesjonalnie i z życzliwym podejściem do pacjenta. Tu naprawdę pracują fachowcy, a jakże przy tym mili i uczynni. Polecam wszystkim, którzy potrzebują leczenia schorzeń limfatycznych.

Marianna Dróżdż – mgr Ekonomii

Jestem amazonką od 3 lat. Wymagałam i wymagam stałej rehabilitacji. Zapisałam się na konsultację do CK i zaczęła się moja fantastyczna połowa życia. Profesjonalne, na miarę XXII w. podejście do pacjenta. Nie przedmiotowo ale podmiotowo, całościowo. Zabiegi wykonywane są przez PROFESJONALISTKI, przemiłe, ciepłe w sposób fachowy pracujące z pacjentem. W klinice panuje cudowna, rodzinna atmosfera. Tutaj pacjent czuje się wspaniale. Z przyjemnością będę tu wracała. Dziękuję za to, że spotkałam ich na swojej drodze.

Katarzyna Gąsiorowska  Kierownik administracyjny

Jestem matką 28 letniej dziewczyny, która 2 lata temu uległa ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Z zaufaniem i nadzieją powierzam opiece CK swoje dziecko (liczne przeszczepy kości, skóry) celem „postawienia” na nogi.

Gąsiorowska Urzędnik miejski

Składam Wielkie Podziękowanie oraz wyrazy Wielkiego Uznania personelowi Centrum Kompresjoterapii  za pomoc w rehabilitacji moich (bardzo schorowanych) stawów kolanowych. Po serii dziesięciu zabiegów czuję się o wiele lepiej. Teraz pozostaje mi jeszcze tylko trochę schudnąć i będę prawie zdrowyJ. Bardzo trafna diagnoza a potem fachowa i bardzo miła pomoc zespołu rehabilitacyjnego pozwoliły mi wrócić do sprawności. Poleciłem usługi C.K. kilku swoim znajomym i mają podobne spostrzeżenia. Polecam!

Jacek Serwiński – Przedsiębiorca

Jestem pacjentką CK , dziękuję bardzo za pomoc i wspaniałą rehabilitację w zlikwidowaniu chłonki.  Fachowa pomoc rehabilitacyjna całego zespołu i wielkie zaangażowanie Pani Magdy pomogło mi uwierzyć , że dalsza kuracja przyniesie oczekiwane rezultaty. Polecam Wszystkim potrzebującym wspaniałe usługi tej placówki.

Wanda Wydryszek – Wdzięczna pacjentka

Serdecznie dziękuję za pomoc rehabilitacyjną udzieloną mi fachowo i szybko. Ta drogą chcę serdecznie podziękować całemu Zespołowi za pracę, w którą wkładają całe swoje umiejętności i serce. Ciepłe podejście do pacjenta sprzyja szybkiemu polepszeniu zdrowia. W razie potrzeby chętnie zwrócę się po pomoc ponownie.

Lucyna Zaręba – Pacjentka

 

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kompresjoterapii, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18 02-366 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".