Cel

Celem poradni ortopedyczno-ortotycznej jest zapewnienie wszechstronnej opieki medycznej w przypadku schorzeń i urazów narządu ruchu.

Naszym dążeniem jest zatem by w jednym miejscu móc zapewnić naszym pacjentom dostęp do porady lekarskiej, rehabilitacji i zaopatrzenia ortopedycznego optymalnego pod względem funkcjonalności.

ck6

O poradni

W ramach Poradni ortopedyczno-ortopedycznej zapewnimy naszym pacjentom właściwą i zindywidualizowaną formę leczenia w przypadku różnorodnych chorób i urazów narządu ruchu.

Zaproponujemy więc terapię zarówno w przypadku : typowych złamań bez przemieszczeń, skręceń, przeciążeń, urazów więzadeł i ścięgien jak również w przypadku różnorodnych chorób, dolegliwości związanych z przeciążeniem czy zwyrodnieniem stawów i okolic stawowych.

W ramach Poradni będziemy mogli zaproponować również specjalistyczna rehabilitację oraz wysokiej jakości zaopatrzenie ortopedyczne dostosowane do potrzeb i zakresu dysfunkcji. Do dyspozycji naszych pacjentów oddamy np. ortezy funkcjonalne, ortezy stabilizująco-korygujące, ortezy tułowia oferując zarówno produkty standardowe jak również produkowane na miarę w tym w ramach refundacji NFZ.

ck5

Specjaliści współpracujący z Centrum Kompresjoterapii

Formularz zapisu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
Opis problemu
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft
x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kompresjoterapii, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18 02-366 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".