Cel

poradnia-rehabilitacyjnaSpecjalistyczne zaplecze rehabilitacyjne Centrum Kompresjoterapii umożliwia prowadzenie terapii w bardzo wielu różnorodnych wskazaniach medycznych. Niezwykle ważne jest za każdym razem, by terapia była optymalna, celowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych podopiecznych. Aby osiągnąć te założenia niezbędna jest specjalistyczna opieka lekarza rehabilitacji.

Głównym celem naszej Poradni Rehabilitacji jest właśnie objęcie naszych klientów specjalistyczna opieką lekarską oraz nadzór nad przebiegiem i efektami leczenia  usprawniającego prowadzonego w Centrum Kompresjoterapii.

O poradni

poradnia-rehabilitacyjna2Specyfiką naszej placówki medycznej jest to, że specjalizujemy się m.in. w leczeniu różnorodnych obrzęków związanych i towarzyszących  różnorodnym chorobom i urazom, ale również  w leczeniu usprawniającym chorób i urazów narządu ruchu, rekonwalescencji pourazowej i po przeciążeniach w sporcie.

Szczególną troską otaczamy pacjentów będących w trakcie lub po zakończeniu leczenia onkologicznego.

Nasza Pracownia Rehabilitacji zajmuje się specjalistyczną oceną potrzeb pacjenta w zakresie rehabilitacji oraz wyznaczeniem celów terapeutycznych. Tu właśnie, pod okiem specjalistów, powstają indywidualnie dostosowane do pacjenta programy terapii.

Lekarze z Poradni Rehabilitacji nadzorują również przebieg i postępy usprawniania rehabilitacyjnego prowadzonego w Pracowni Fizjoterapii wchodzącej w skład Centrum Kompresjoterapii.

Specjaliści współpracujący z Centrum Kompresjoterapii

Formularz zapisu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
Opis problemu
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft
x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kompresjoterapii, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18 02-366 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".