Cel

Szanowni Państwo !

FUZ_7164Rehabilitacja w Centrum Kompresjioterapii to skuteczne i kompleksowe usprawnianie kilku grup pacjentów.

Specjalizujemy się w prowadzeniu rehabilitacji osób z obrzękami o różnej etiologii: limfatycznymi zarówno pierwotnymi jak i wtórnymi, mieszanymi chłonno – żylnymi oraz lipidowymi, a także w schorzeniach urazowo-ortopedycznych oraz u kobiet po mastektomii.

Naszym celem jest przeprowadzenie usprawniania skutecznego i celowanego w potrzeby pacjenta. Stąd program usprawniania opracowujemy wraz z zespołem naszych specjalistów a następnie przedstawiamy pacjentowi optymalną dla niego terapię.

Wieloletnie doświadczenie naszych terapeutów jest gwarancją przeprowadzenia tej terapii w sposób właściwy.

Oferujemy zabiegi z zakresu kinezyterapii, nowoczesnej fizykoterapii oraz zabiegi specjalistyczne. Rehabilitacja może odbywać się prywatnie oraz w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie rehabilitacji w warunkach ambulatoryjnych oraz dla chorych z obrzękiem limfatycznym i po mastektomii – w Ośrodku Dziennym.

O pracowni

FUZ_7142W ramach Akademii Kompresjoterapii prowadzone będą cyklicznie zajęcia dydaktyczne w formule kursów i szkoleń m.in. z zakresu praktycznego stosowania terapii z wykorzystaniem kontrolowanego ucisku w różnorodnych jednostkach chorobowych. Ofertą edukacyjną Akademii Kompresjoterapii zainteresowani będą z pewnością np. terapeuci chcący pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kompleksowej fizjoterapii pacjentów z obrzękami limfatycznymi oraz np. personel pielęgniarski i lekarze zajmujący się leczeniem zaawansowanej postaci przewlekłej niewydolności żylnej z użyciem kompresjoterapii.

Pragniemy kształcić lekarzy, terapeutów i chorych proponując np.:

  • Szkolenia/instruktaże dla chorych dotyczące metody leczenia, jej zastosowania w warunkach domowych oraz oczekiwanych wyników
  • Kursy instruktarzowe dla lekarzy i terapeutów obejmujące m.in.: metody diagnostyczne, leczenie zachowawcze (w tym terapie uciskową), operacje chirurgiczne oraz metody oceny efektów leczenia

Zajęcia Akademii Kompresjoterapii prowadzone są w ramach wielodniowych kursów lub wielogodzinnych szkoleń specjalistycznych, które obejmują zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne w wymiarze czasowym dostosowanym do potrzeb słuchaczy i jednocześnie wysokich światowych standardów jakościowych w dziedzinie kształcenia specjalistycznego. Wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywają się w oparciu o własne zaplecze dydaktyczne i terapeutyczno-sprzętowe. W przypadku prowadzenia zajęć w językach obcych zapewniamy profesjonalne tłumaczenie branżowe. Dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu jest międzynarodowy certyfikat Akademii Kompresjoterapii Thuasne poprzedzony złożeniem egzaminu końcowego.

Specjaliści współpracujący z Centrum Kompresjoterapii

Formularz zapisu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
Opis problemu
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft
x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kompresjoterapii, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18 02-366 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".