• Mgr fizjoterapii Agnieszka Roszczypała w trakcie terapii Pacjentki.

  Mgr fizjoterapii Agnieszka Roszczypała w trakcie terapii Pacjentki.

  Miło nam, że jesteśmy ośrodkiem  referencyjnym w leczeniu obrzęków, a Pacjenci mają do nas duże zaufanie. Cieszymy się, jak możemy poprawić jakość i komfort życia Pacjentów. Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć materiał video
 • Godziny pracy w okresie Świątecznym

  Godziny pracy w okresie Świątecznym

  Szanowni Państwo, Informujemy, że 24.12.2019r. i 31.12.2019r. Centrum Kompresjoterapii jest nieczynne. W dniach 27.12.2019r. i 30.12.2019r. pracujemy w godzinach 08.00 - 16.00 (rejestracja). Dyżur fizjoterapeutyczny jest w godzinach 16.00 – 19.00. W pozostałych dniach „roboczych" pracujemy od godz.  08.00 do 19.00.   W imieniu Zespołu Centrum Kompresjoterapii życzę Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
 • Dr hab. n. med. Wojciech Glinkowski

  Dr hab. n. med. Wojciech Glinkowski

  Ortopeda, traumatolog przyjmuje Pacjentów w Centrum Kompresjoterapii THUASNE w każdy czwartek od godz. 18.00. Zapraszamy na konsultacje, diagnostykę (USG) i zabiegi ambulatoryjne

 • Sekcja sportowa – OnkoLaski

  Sekcja sportowa – OnkoLaski

  Już od marca w Centrum Kompresjoterapii ruszają zajęcia sportowe dla kobiet po chirurgicznym leczeniu piersi.
  Zajęcia będą odbywały się w każdą środę godz. 18.00 oraz w piątek godz. 12.00.

 • Klejenie żylaków odbytu – na czym polega?

  Klejenie żylaków odbytu – na czym polega?

  Klejenie żylaków odbytu to jedna z najnowocześniejszych metod leczenia tej choroby, cechująca się wysoką skutecznością, bezpieczeństwem dla pacjenta, szybkością wykonywania oraz niską inwazyjnością.

 • Żylaki odbytu – intymny problem nie tylko u kobiet

  Żylaki odbytu – intymny problem nie tylko u kobiet

  Żylaki odbytu to jedno z najczęstszych schorzeń proktologicznych, występujących zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Ich występowaniu sprzyja m.in. dieta uboga w błonnik, brak ruchu i zaparcia. Na szczęście żylaki odbytu można skutecznie leczyć.

 • Sprawdź, jak uniknąć żylaków w kliku krokach

  Sprawdź, jak uniknąć żylaków w kliku krokach

  Żylaki, ciężkie nogi, obrzęki, popękane naczynka? Czy doskwiera Ci ten problem? Cały dzień za biurkiem? A może cały dzień pracujesz na stojąco? Mogę wymieniać dalej, jednak wniosek jest jeden – aby zapobiegać zastojom żylnym, musimy się ruszać!!!

 • Jak zapobiegać żylakom – wystarczy klika ćwiczeń

  Jak zapobiegać żylakom – wystarczy klika ćwiczeń

  W mojej codziennej pracy jako fizjoterapeutka słucham Naszych pacjentów i ich potrzeb, dlatego też postanowiłam przygotować dla Państwa bardzo łatwe ćwiczenia, aby wspomóc krążenie.

 • Kilka słów o żylakach, jak powstają?

  Kilka słów o żylakach, jak powstają?

  Choć problem żylaków to powszechna dolegliwość, jednak częstotliwość występowania choroby wzrasta wraz z wiekiem. Dlatego chcąc cieszyć się pięknymi nogami powinniśmy zadbać nie tylko o smukłe łydki lub jędrne uda, ale i o prawidłowe krążenie żylne. Szczególnie jest to ważne, jeśli mamy siedzący lub stojący tryb życia.

 • Masz problemy z niedokrwieniem w miażdżycy i cukrzycy?

  Masz problemy z niedokrwieniem w miażdżycy i cukrzycy? Leczenie pneumatycznym wspomaganiem dopływu krwi, może być rozwiązaniem. Pneumatyczne wspomaganie dopływu krwi tętniczej do podudzi i stóp nogawicą z pompą  o regulowanej sile nacisku u chorych z upośledzonym ukrwieniem nóg z powodu miażdżycy i w stopie cukrzycowej. Metoda ratująca kończynę w krytycznym niedokrwieniu. Zwężenie lub zamknięcie tętnic
 • Limfografia Barwnikowa

  Limfografia Barwnikowa

  Chcesz uczestniczyć w leczeniu? Nowe podejście do diagnostyki i leczenia w przypadku rozległych żylaków, obrzęków nóg oraz przebarwionej skóry.

 • Otyłość to choroba – nie lekceważ jej!

  Otyłość to choroba – nie lekceważ jej!

  Należy raz na zawsze uświadomić sobie, że otyłość to choroba, która niesie ze sobą poważne konsekwencje zdrowotne – zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci.

 • Otyłość a układ limfatyczny

  Otyłość a układ limfatyczny

  Układ limfatyczny pełni bardzo ważną rolę w organizmie, chroniąc go m.in. przed wirusami i bakteriami, a także utrzymując równowagę płynów ustrojowych.

 • Jak otyłość wpływa na układ krwionośny?

  Jak otyłość wpływa na układ krwionośny?

  Otyłość negatywnie odbija się na funkcjonowaniu całego ludzkiego organizmu, w tym układu krwionośnego.

 • Promocja na zabieg VenaBlock

  Promocja na zabieg VenaBlock

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalną ofertę na zabieg VenaBlock

 • Nowoczesna diagnostyka obrzęku limfatycznego: dlaczego limfografia fluorescencyjna ICG?

  Nowoczesna diagnostyka obrzęku limfatycznego: dlaczego limfografia fluorescencyjna ICG?

  Dzięki najnowszym metodom diagnostycznym, mamy dziś możliwość rozpoznania wczesnych zmian w układzie limfatycznym już po 3-6 miesiącach od zakończenia leczenia antynowotworowego. Podstawą tego rodzaju diagnostyki w Polsce, oprócz badań fizykalnych, jest limfoscyntygrafia (limfografia izotopowa) połączona z tomografią komputerową i USG. Limfografię fluorescencyjną ICG stosują nieliczne ośrodki w kraju, wśród których Centrum Kompresjoterapii Thuasne jest jedynym,

 • Nowoczesna diagnostyka obrzęku limfatycznego: zalety i bezpieczeństwo limfografii

  Nowoczesna diagnostyka obrzęku limfatycznego: zalety i bezpieczeństwo limfografii

  Celem współczesnej diagnostyki obrzęku limfatycznego jest jak najwcześniejsze jego rozpoznanie, zanim np. w okolicy operowanej pojawi się widoczna opuchlizna. Limfografia fluorescencyjna ICG jest pod tym względem zdecydowanie najlepszą i najnowocześniejszą metodą diagnostyczną, która umożliwia podjęcie natychmiastowego leczenia zachowawczego tj. kompleksowa fizjoterapia. Zalety, jakie posiada limfografia barwnikowa: • szybka, bezbolesna i mało uciążliwa dla chorego, który

 • Najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki

  Najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki

  Z okazji Dnia Mamy życzymy każdej Mamie dużo zdrowia i miłości, mocy śmiechu i słodkości, mało smutku oraz pełni szczęścia. 

 • Mamy coś dla MAMY!

  Mamy coś dla MAMY!

  Dzień Matki już za za kilka dni! Nie masz pomysłu na prezent? My mamy coś dla Mamy!   Kup voucher za jedyne 135 zł w Centrum Kompresjoterapii na kompozycję zabiegów dla MAMY m.in. – Manualny drenaż limfatyczny + głęboka oscylacja – Przerywany masaż pneumatyczny + głęboka oscylacja – Terapia energotonowa HiTop + głęboka oscylacja Ty decydujesz,

 • Nowoczesna diagnostyka obrzęku limfatycznego: limfografia – przebieg badania

  Nowoczesna diagnostyka obrzęku limfatycznego: limfografia – przebieg badania

  Przed badaniem lekarz przeprowadza dokładny wywiad, może również zlecić wykonanie dodatkowej diagnostyki tj. USG. Diagnozowaną kończynę należy wcześniej umyć, miejsce iniekcji zostaje bardzo dokładnie zdezynfekowane. W celu uwidocznienia naczyń i węzłów chłonnych, przed badaniem, między 3 lub 4 palec kończyny objętej obrzękiem, podaje się śródskórnie zielony barwnik (zieleń indocyjaninowa), który bardzo dobrze pochłania promieniowanie podczerwone,

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...