• Mgr fizjoterapii Agnieszka Roszczypała w trakcie terapii Pacjentki.

  Mgr fizjoterapii Agnieszka Roszczypała w trakcie terapii Pacjentki.

  Miło nam, że jesteśmy ośrodkiem  referencyjnym w leczeniu obrzęków, a Pacjenci mają do nas duże zaufanie. Cieszymy się, jak możemy poprawić jakość i komfort życia Pacjentów. Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć materiał video
 • Godziny pracy w okresie Świątecznym

  Godziny pracy w okresie Świątecznym

  Szanowni Państwo, Informujemy, że 24.12.2019r. i 31.12.2019r. Centrum Kompresjoterapii jest nieczynne. W dniach 27.12.2019r. i 30.12.2019r. pracujemy w godzinach 08.00 - 16.00 (rejestracja). Dyżur fizjoterapeutyczny jest w godzinach 16.00 – 19.00. W pozostałych dniach „roboczych" pracujemy od godz.  08.00 do 19.00.   W imieniu Zespołu Centrum Kompresjoterapii życzę Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
 • Sekcja sportowa – OnkoLaski

  Sekcja sportowa – OnkoLaski

  Już od marca w Centrum Kompresjoterapii ruszają zajęcia sportowe dla kobiet po chirurgicznym leczeniu piersi.
  Zajęcia będą odbywały się w każdą środę godz. 18.00 oraz w piątek godz. 12.00.

 • Klejenie żylaków odbytu – na czym polega?

  Klejenie żylaków odbytu – na czym polega?

  Klejenie żylaków odbytu to jedna z najnowocześniejszych metod leczenia tej choroby, cechująca się wysoką skutecznością, bezpieczeństwem dla pacjenta, szybkością wykonywania oraz niską inwazyjnością.

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...