• Centrum Kompresjoterapii Thuasne z prestiżowym certyfikatem

  Centrum Kompresjoterapii Thuasne z prestiżowym certyfikatem

  • Dodano: 03 STY 17

  Centrum Kompresjoterapii Thuasne oraz dr n. med. Maciej Stryga z prestiżowym certyfikatem z zakresu endowaskularnego leczenia niewydolności żylnej.

  Szkolenie z zakresu endowaskularnego leczenia żylaków przeprowadził międzynarodowy koncern RD Global/Invamed, który zajmuje się produkcją i sprzedażą najnowocześniejszych urządzeń medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem aparatury do terapii niewydolności żylnej.
  Endowaskularne leczenie żylaków, zwane potocznie klejeniem żył, to jedna z najnowocześniejszych metod terapii niewydolności żylnej. Polega ono na wprowadzeniu do wewnątrz żyły specjalnego kleju, który najpierw zamyka jej ściany, a następnie prowadzi do zwłóknienia naczynia. Krew przestaje płynąć niewydolną żyłą i jest kierowana do pozostałych, zdrowych naczyń.
  Endowaskularne leczenie żylaków jest zabiegiem mało inwazyjnym i bezpiecznym dla pacjenta. Przeprowadza się je w znieczuleniu miejscowym. Pozwala ono na uzyskanie maksymalnych efektów oraz skraca czas terapii.
  Certyfikaty uzyskane przez Centrum Kompresjoterapii Thuasne oraz jednego z naszych specjalistów chirurgii naczyniowej – dr. n. med. Macieja Strygę – są potwierdzeniem uzyskania profesjonalnej wiedzy i umiejętności niezbędnych do przeprowadzania zabiegu.

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...