• CK Thuasne na najbliższym spotkaniu Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

    CK Thuasne na najbliższym spotkaniu Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

    • Dodano: 08 CZE 16

    Niezwykle miło jest nam poinformować, że już w najbliższy czwartek (09.06.2016 r. o godz. 14.00) będziemy czynnie uczestniczyć w kolejnym spotkaniu Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego. Zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania naszej placówki oraz wygłoszenia wykładu dotyczącego Limfografii fluorescencyjnej. Niezwykle ważne jest podkreślenie faktu, że tego typu, bardzo nowoczesne, badanie diagnostyczne obrzęku limfatycznego przeprowadzone jest w naszym kraju, na chwilę obecną, jedynie w CK Thuasne.

    Wykład pt.: „Limfografia fluorescencyjna – narzędzie do diagnostyki układu chłonnego” zostanie wygłoszony przez dr Sławomira Pyszniaka.

    Zachęcamy do zapoznania się z informacją o badaniu: http://centrumkompresjoterapii.pl/obrzek-limfatyczny-konczyn-po-mastektomii-i-histerektomii/

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...