• Dzień Mamy w CK Thuasne. Oferta Wiosenne Przebudzenie

  Dzień Mamy w CK Thuasne. Oferta Wiosenne Przebudzenie

  • Dodano: 24 MAJA 16

  Zapraszamy do skorzystania z Naszej specjalnej oferty: WIOSENNE PRZEBUDZENIE!

  Relaks dla zmęczonych i ciężkich nóg

  TYLKO TERAZ 20% NIŻSZA CENA
   5 zabiegów 40 minutowych w specjalnej cenie 320zł (64zł – 1 zabieg)
  Zabieg wykonywany jest dzięki urządzeniu (Aparat BOA), w czasie którego pacjent zakłada specjalne dwunastokomorowe nogawice lub spodnie kompresyjne. Przesuwające się powietrze za pomocą ucisku i drgań o różnej częstotliwości pomaga uelastycznić i usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej na udach i pośladkach, dając ulgę zmęczonym i opuchniętym nogom. Zabiegi mają silny wpływ na organizm, sprzyjają resorpcji płynów śródmiąższowych. Usuwają zalegające toksyny, stymulują drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływają na uelastycznienie i odżywienie tkanek.

  Relaks dla twarzy

  2 zabiegi 20 minutowe w cenie 50zł

  (2 zabiegi w cenie JEDNEGO)

  Głęboka wibracja skóry i mięśni twarzy i dekoltu specjalnym aplikatorem w dobranym zakresie częstotliwości. Zabieg pobudza odpływ limfy, tym samym zmniejsza obrzęki i usuwa produkty przemiany materii. Wibracja rozluźnia napięte mięśnie dając uczucie rozluźnienia, twarz wygładza się i relaksuje.

  Relaks dla pleców z głęboką oscylacją

  3 zabiegi MASAŻU PLECÓW 30 minutowe w cenie 180zł (1 zabieg 60zł )

  PLUS W PAKIECIE w cenie każdego zabiegu 20 min masażu urządzeniem Deep Oscilation (GRATIS)

  Rozluźnienie ramion, pleców oraz napiętych mięśni odcinka szyjnego kręgosłupa w kojący sposób wpłynie na samopoczucie pacjenta. Urządzenie Deep Oscilation stymuluje przepływ limfy, dzięki czemu zbędne produkty przemiany materii jak i płyny zalegające w obrzękach zostają szybko przetransportowane i wydalone z organizmu.

  Relaks dla pleców

  masaż w kurtce pneumatycznej

  TYLKO TERAZ 20% NIŻSZA CENA

  3 zabiegi 40 minutowe w cenie 192zł (1 zabieg 64zł)

  Odpowiednio dobrany program i ciśnienie zapewni odprężenie całego ciała. Zabieg wykonywany jest dzięki urządzeniu (Aparat BOA). Pacjent zakłada specjalne dwunastokomorową KURTKĘ KOMPRESYJNĄ . Przesuwające się powietrze za pomocą ucisku i drgań o różnej częstotliwości pomaga ZRELAKSOWAĆ I ROZLUŻNIĆ NAPIETE MIĘŚNIE.

  Zabiegi mają silny wpływ na organizm, sprzyjają resorpcji płynów śródmiąższowych. Usuwają zalegające toksyny, stymulują drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływają na uelastycznienie i odżywienie tkanek.

  Dodatkowo

  Na WIOSNĘ I LATO proponujemy naszym klientom cienkie pończochy i podkolanówki uciskowe  INCOGNITO

  10 % zniżki  – dla wszystkich mam na podkolanówki, pończochy i rajstopy przeciwżylakowe.

  Po uprzednich pomiarach przez wykwalifikowany personel.

   

  CZAS NA WYKORZYTANIE ZABIEGÓW – DO 30 CZERWCA, CZAS PROMOCJI – DO 10 CZERWCA

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...