• Klejenie żylaków odbytu – na czym polega?

    Klejenie żylaków odbytu – na czym polega?

    • Dodano: 22 LUT 19

    Klejenie żylaków odbytu to jedna z najnowocześniejszych metod leczenia tej choroby, cechująca się wysoką skutecznością, bezpieczeństwem dla pacjenta, szybkością wykonywania oraz niską inwazyjnością.

    Klejenie żylaków odbytu – jak sama nazwa wskazuje – polega na podaniu do niewydolnego odbytniczego splotu żylnego specjalnego kleju tkankowego. Zabieg przeprowadza się oczywiście w znieczuleniu miejscowym – niewielkie ilości płynnego środka przy pomocy dedykowanego temu zestawowi wprowadza się do żyły. Dzięki swoim właściwościom, klej zapoczątkowuje proces zwłókniania się żylaka oraz zamknięcia niewydolnej żyły. Metoda ta pozwala na skuteczne leczenie nawet żylaków odbytu drugiego i trzeciego stopnia.

    Zabieg jest krótki, bezbolesny, a zadowalające efekty przynosi w większości przypadków już jedna procedura. Od razu po jego zakończeniu pacjent może wrócić do normalnych aktywności. Oczywiście istnieją pewne przeciwwskazania do klejenia żylaków odbytu. Jest to m.in. stan zapalny odbytu, uczulenie na składniki kleju oraz przyjmowanie antykoagulantów.

Tagi: ,

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...