• Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Postępy w Chirurgii Naczyń”

    Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Postępy w Chirurgii Naczyń”

    • Dodano: 17 MAJA 16

    W dniach 06-08 maja 2016r. w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą odbyła się XV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Postępy w Chirurgii Naczyń”.

    W trakcie konferencji, cieszącej się niezmienną wysoką renomą wśród licznie przybyłych lekarzy specjalistów, odbyła się m.in. sesja warsztatowa, na której zaprezentowane zostały w sposób praktyczny produkty do kompresjoterapii oferowane naszym klientom i stosowane w codziennej terapii w Centrum Kompresjoterapii Thuasne. Warsztaty poprowadził dr n. med. Marek Iłżecki z Kliniki Chirurgii Naczyniowej SPSK1 w Lublinie. Cieszymy się, że informacja o protokołach terapeutycznych i materiałach stosowanych przez nasz zespół spotyka się z uznaniem coraz szerszej grupy lekarzy zajmujących się leczeniem m.in. obrzęków limfatycznych i przewlekłej niewydolności żylnej.

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...