• Międzynarodowa konferencja „X Lymfologicky den”

    Międzynarodowa konferencja „X Lymfologicky den”

    • Dodano: 17 MAJA 16

    Dnia 28.04.2016 r., pracujący w naszej placówce dr Sławomir Pyszniak, na zaproszenie organizatorów, brał udział w międzynarodowej konferencji „X Lymfologicky den” zorganizowanej przez środowisko słowackich limfologów i chirurgów naczyniowych w Tatranskiej Lomnicy.

    W trakcie konferencji dr miał możliwość wygłoszenia referatu poświęconego kompleksowej terapii obrzęku limfatycznego w naszym Centrum Kompresjoterapii. Uczestnicy konferencji byli pod wrażeniem efektów terapeutycznych uzyskiwanych w Centrum Kompresjoterapii.

    Dopełnieniem obecności dr S.Pyszniaka na kongresie było przeprowadzenie godzinnych warsztatów z zakresu kompresjoterapii i zastosowania protokołu Mobiderm.

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...