• Nowoczesne formy kształtowania sylwetki

  Nowoczesne formy kształtowania sylwetki

  • Dodano: 25 LIP 16

  Lato to czas krótkich spodenek, minispódniczek, bluzeczek i t-shirtów. Okres, w którym możemy pochwalić się naszą zgrabną figurą i umięśnionym ciałem. W tym celu zapisujemy się na fitness, chodzimy na siłownię, przechodzimyna dietę oraz intensywniej uprawiamy sport. Istnieją jednak pewne partie ciała, z których trudniej zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej. Nie pomoże nawet podwójny trening. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje proste rozwiązanie problemu. Urządzenia i zabiegi umożliwiająceszybkie i bezpieczne ukształtowanie sylwetki.

  Sekwencyjny masaż uciskowy

  W walce z niepotrzebnym nadmiarem tłuszczu niezwykle pomocny jest przerywany masaż pneumatyczny oparty na drenażu limfatycznym metodą E. Voddera. Urządzenie wykorzystywane jest podczas rehabilitacji, leczenia niewydolności i obrzęków kończyn górnych i dolnych, a także odchudzania i zwalczania cellulitu.

  Masaż pneumatyczny to nowoczesne urządzenie powstałe w oparciu o najnowszą technologię. Aparat umożliwia dowolne kształtowanie wartości przebiegów ciśnienia dla kończyn górnych i dolnych w każdej komorze. Zbudowany jest z pneumatycznego modułu sterowania, a także komór do kompresjoterapii nakładanych na kończyny. W czasie zabiegu, pomiędzy podwójnymi ściankami komór, wpompowywane jest powietrze, które doprowadza do ucisku ciała. Aparat do masażu pomaga w obkurczaniu i spalaniu, oczyszcza z toksyn, stymuluje drenaż żylny i limfatyczny, a także wpływa na uelastycznienie i odżywienie tkanek. Wygodny i skuteczny sposób na zwalczenie celullitu oraz oczyszczenie organizmu.

  Lipoliza energotonowa

  2Skutecznym rozwiązaniem problemu z niedoskonałą sylwetką, jest także zastosowanie aparatu do lipolizy energotonowejHiToP. Urządzenie powstało w oparciu o terapię energotonową, czyli nowoczesną formę elektroterapii. Zabieg pobudza komórki metaboliczne i zwiększa wydajność współpracy między nimi. Dzięki terapii pacjent czuje się wypoczęty, zrelaksowany i odprężony, a jego metabolizm pracuje skuteczniej.

  Aparat do lipolizy to czterokanałowe urządzenie wykorzystywane do  współczesnej elektroterapii prądami o różnej częstotliwości i energii, które pozytywnie wpływa na całe ciało. Wyposażone jest w niezależne kanały terapeutyczne, możliwość kształtowania charakterystyki częstotliwościowo-amplitudowej oraz dźwiękowego przedstawienia pacjentowi przebiegów terapeutycznych. Aparat HiToP wykorzystywany jest do treningu mięśni, likwidacji cellulitu oraz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej.

  Sport, dieta, ruch i siłownia, to sposób na uzyskanie zgrabnej sylwetki. Chcąc udoskonalić swoje ciało, warto również skorzystać z nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Sekwencyjny masaż pneumatyczny i aparat do lipolizy energotonowej, to skuteczne rozwiązanie problemu z nadmiarem niechcianego ciałka.

Tagi: , , , ,

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...