o-nasCentrum Kompresjoterapii Thuasne jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą, zarejestrowanym pod numerem księgi 000000181548 w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą prowadzonym przez Wojewodę Mazowieckiego.

Wykonywanie swojej działalności Centrum Kompresjoterapii rozpoczęło w dniu 22 września 2014 r.

Placówka została powołana do życia jako tzw. oddział firmy Thuasne Polska sp. z o.o.. (więcej na temat firmy Thuasne przeczytać można na www.thuasne.pl). Obecnie Centrum Kompresjoterapii prowadzone jest przez nowoutworzony podmiot pod nazwą THUASNE Medical Service Sp. z o.o.

Firma Thuasne Polska, powołując do życia profesjonalną placówkę świadczącą specjalistyczne usługi medyczne, zapewnia swoim Klientom najbardziej kompleksową ofertę poczynając od przeprowadzenia konsultacji medycznej, poprzez przeprowadzenie terapii, a skończywszy na specjalistycznym zaopatrzeniu medycznym. Wszystko w jednym miejscu, w trakcie skoordynowanego i indywidualnie dostosowanego procesu leczenia. Dbałość o najwyższą jakość usług świadczonych przez Centrum Kompresjoterapii oraz o ich najwyższą skuteczność stanowią dla nas priorytet.

Potwierdzeniem a zarazem gwarancją najwyższej jakości usług medycznych świadczonych przez Centrum Kompresjoterapii jest uzyskanie przez naszą placówkę w grudniu 2015 roku certyfikatu jakości ISO 9001:2008 wydanego przez brytyjską jednostkę certyfikującą ISOQAR.

Starannie przemyślana i wybrana lokalizacja CK w budynku przy ul. Pruszkowskiej 17, daje gwarancję nieskrępowanego dostępu naszych Klientów do świadczonych przez nas usług miedzy innymi dzięki specjalistycznej infrastrukturze lokalowej budynku, estetycznym i bardzo przyjaznym wnętrzom, dzięki bezpłatnemu parkingowi dla naszych Klientów tuż przed wejściem do budynku oraz dzięki niezbędnym ułatwieniom dla wózków dziecięcych czy wózków dla osób z dysfunkcją narządu ruchu.

o-nas2Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy przestronne i komfortowe wnętrza gabinetów lekarskich, gabinetów zabiegowych, sali do ćwiczeń czy wreszcie szatni. Miła i niekrępująca atmosfera zabiegów, konsultacji czy odpoczynku naszych Klientów dodatkowo podnosi komfort i poziom satysfakcji naszych klientów. Wizyty i pozostałe świadczenia są ustalane na konkretny dzień i godzinę dogodną dla zainteresowanych. Bez kolejek, bez oczekiwania w poczekalni. Życzliwe podejście i chęć niesienia pomocy w każdej sytuacji zdrowotnej jest w Centrum Kompresjoterapii zachowaniem standardowym. Po prostu jesteśmy tacy jak tego oczekują nasi Klienci.

Więcej na temat świadczonych przez CK usług można dowiedzieć się w zakładce Nasze poradnie

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...