doktorCentrum Kompresjoterapii to specjalistyczna placówka medyczna, którą powołano do życia z myślą o podniesieniu na najwyższy poziom profesjonalizmu procesu leczenia pacjentów cierpiących z powodu szeroko rozumianej choroby zastoinowej.

Naszą misją jest chęć pomocy pacjentom, którzy dotąd bezskutecznie leczyli się z powodu obrzęku limfatycznego lub innych obrzęków towarzyszących różnego rodzaju chorobom bądź urazom. W Centrum Kompresjoterapii nasz Pacjent znajdzie zarówno specjalistyczną poradę jak i najnowocześniejszą formę terapii.

To z myślą o tych pacjentach oddajemy do ich dyspozycji naszą Poradnię Chorób Kończyn, w której najwyższej klasy specjaliści zdiagnozują chorobę i pokierują ich dalszym leczeniem m.in. w naszej Pracowni Fizjoterapii .

Specjalistyczna Poradnia Ortopedyczno-Ortotyczna to miejsce gdzie znajdziemy praktyczne rozwiązanie problemów naszych pacjentów dotyczących narządu ruchu, łącznie z najwyższej jakości zaopatrzeniem ortopedycznym wykonywanym również na miarę.

”Centrum Kompresjoterapii tworzy zespół profesjonalistów bogatych w wieloletnie doświadczenie w swoich specjalnościach. Swym doświadczeniem i współczesną wiedzą chcemy dzielić się nie tylko z naszymi Klientami ale również z przedstawicielami środowiska medycznego : z lekarzami, pielęgniarkami, terapeutami. W tym celu w ramach Centrum Kompresjoterapii działa Akademia Kompresjoterapii.

Wszystkie nasze usługi medyczne świadczymy w warunkach bardzo komfortowych dla Klientów: bez kolejek, bez pośpiechu w terminach zawsze indywidualnie dopasowanych do ich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe przed wejściem do budynku oraz infrastrukturę i dostęp ułatwiający swobodne dotarcie do nas osobom poruszającym się na wózkach lub z użyciem pomocy do chodzenia.”

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...