Z całą odpowiedzialnością polecam Centrum Kompresjoterapii.

Od kilku lat zmagam się z problemem nietrzymania moczu. Problem ten dotyka wiele kobiet, często stawiając nas w bardzo niezręcznych sytuacjach powodując dyskomfort fizyczny jak i psychiczny. Korzystałam z wielu różnych sposobów leczenia NTM. Począwszy od farmakoterapii kończąc niestety na mała skutecznej fizykoterapii. Dopiero w Centrum Kompresjoterapii trafiłam na świetny zespół profesjonalistów, który potrafił mi pomóc. Obecnie jestem po serii 10 zabiegów i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Już po 3 zabiegu odczułam znaczną poprawę. Teraz poczułam jak to jest normalnie funkcjonować w życiu codziennym. Ponownie czuję się kobieco i pewnie idę przed siebie. Jestem ogromnie wdzięczna zespołowi i gorąco polecam Centrum Kompresjoterapii. 

Albina G. – Pielęgniarka

Od 3 lat borykam się z obrzękiem limfatycznym kończyny dolnej. Znalazłam wreszcie placówkę Centrum Kompresjoterapii, która zajęła się problemem profesjonalnie i z życzliwym podejściem do pacjenta. Tu naprawdę pracują fachowcy, a jakże przy tym mili i uczynni. Polecam wszystkim, którzy potrzebują leczenia schorzeń limfatycznych.

Marianna Dróżdż – mgr Ekonomii

Jestem amazonką od 3 lat. Wymagałam i wymagam stałej rehabilitacji. Zapisałam się na konsultację do CK i zaczęła się moja fantastyczna połowa życia. Profesjonalne, na miarę XXII w. podejście do pacjenta. Nie przedmiotowo ale podmiotowo, całościowo. Zabiegi wykonywane są przez PROFESJONALISTKI, przemiłe, ciepłe w sposób fachowy pracujące z pacjentem. W klinice panuje cudowna, rodzinna atmosfera. Tutaj pacjent czuje się wspaniale. Z przyjemnością będę tu wracała. Dziękuję za to, że spotkałam ich na swojej drodze.

Katarzyna Gąsiorowska  Kierownik administracyjny

Jestem matką 28 letniej dziewczyny, która 2 lata temu uległa ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Z zaufaniem i nadzieją powierzam opiece CK swoje dziecko (liczne przeszczepy kości, skóry) celem „postawienia” na nogi.

Gąsiorowska Urzędnik miejski

Składam Wielkie Podziękowanie oraz wyrazy Wielkiego Uznania personelowi Centrum Kompresjoterapii  za pomoc w rehabilitacji moich (bardzo schorowanych) stawów kolanowych. Po serii dziesięciu zabiegów czuję się o wiele lepiej. Teraz pozostaje mi jeszcze tylko trochę schudnąć i będę prawie zdrowyJ. Bardzo trafna diagnoza a potem fachowa i bardzo miła pomoc zespołu rehabilitacyjnego pozwoliły mi wrócić do sprawności. Poleciłem usługi C.K. kilku swoim znajomym i mają podobne spostrzeżenia. Polecam!

Jacek Serwiński – Przedsiębiorca

Jestem pacjentką CK , dziękuję bardzo za pomoc i wspaniałą rehabilitację w zlikwidowaniu chłonki.  Fachowa pomoc rehabilitacyjna całego zespołu i wielkie zaangażowanie Pani Magdy pomogło mi uwierzyć , że dalsza kuracja przyniesie oczekiwane rezultaty. Polecam Wszystkim potrzebującym wspaniałe usługi tej placówki.

Wanda Wydryszek – Wdzięczna pacjentka

Serdecznie dziękuję za pomoc rehabilitacyjną udzieloną mi fachowo i szybko. Ta drogą chcę serdecznie podziękować całemu Zespołowi za pracę, w którą wkładają całe swoje umiejętności i serce. Ciepłe podejście do pacjenta sprzyja szybkiemu polepszeniu zdrowia. W razie potrzeby chętnie zwrócę się po pomoc ponownie.

Lucyna Zaręba – Pacjentka

 

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...