• Odpręż swoje ciało – masaż w kurtce pneumatycznej!

  Odpręż swoje ciało – masaż w kurtce pneumatycznej!

  • Dodano: 16 SIE 16

  Odpowiednio dobrany program w urządzeniu do przerywanego, sekwencyjnego masażu pneumatycznego zapewni odprężenie całego ciała. Zabieg wykonywany jest przy użyciu nowoczesnego 24 komorowego urządzenia. Przed zabiegiem nasz Klient zakłada specjalną kurtkę kompresyjną. Ciśnienie w komorach kurtki wywiera ucisk i drgając z różną częstotliwością pomaga uelastycznić i usunąć nadmiar płynów międzytkankowych przynosząc ulgę pacjentowi i stymulując organizm.

  1 zabieg 40 minut w specjalnej cenie 64zł

  Czas trwania promocji od 16.08.2016 r.  z przedłużeniem oferty do 30.09.2016 r.

  TEGO LATA proponujemy naszym klientom najcieńsze na rynku, medyczne pończochy i podkolanówki uciskowe INCOGNITO

  W ramach naszej letniej promocji 15 % zniżki – dla wszystkich Pań i Panów – podkolanówki, pończochy i rajstopy przeciwżylakowe. dobieramy na miejscu po wykonaniu specjalnych pomiarów przez nasz wykwalikowany personel.

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...