• Otrzymaliśmy akredytację

  Otrzymaliśmy akredytację

  • Dodano: 09 MAR 18

  Miło nam poinformować, że Centrum Kompresjoterapii Thuasne otrzymało akredytację na szkolenia dla fizjoterapeutów od dwóch instytucji holenderskich: Nederlandse Vereniging van Huidtherapeuten (NVH, Stowarzyszenie Fizjoterapeutów Skóry) oraz Koninklijk Nederlands Genootschap voor Fyzjotherapie (Królewskie Holenderskie Stowarzyszenie Fizjoterapeutów).
  Przyznanie nam tego statusu oznacza, że spełniliśmy warunki określone w standardach ośrodków naukowych w Holandii oraz że przyznana została wysoka ocena dla treści merytorycznych i praktycznych szkoleń dla fizjoterapeutów organizowanych w Centrum Kompresjoterapii Thuasne.
  Ukończenie szkolenia w naszej placówce oznacza dla fizjoterapeutów z Holandii i innych stowarzyszonych krajów uzyskanie aż 12 punktów edukacyjnych.

   


  Ponadto, Centrum Kompresjoterapii uzyskało wpis do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy – wpisu dokonano po wnikliwej analizie zaproponowanego programu szkoleniowego dla lekarzy specjalistów z zakresu diagnostyki i leczenia obrzęków limfatycznych.

  Wpis oznacza, że pogram został dobrze oceniony przez Okręgową Izbę Lekarską, co oznacza, że lekarze uczestniczący w szkoleniach organizowanych przez Centrum Kompresjoterapii uzyskują 6 punktów edukacyjnych.

   

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...