• Otyłość to choroba – nie lekceważ jej!

    Otyłość to choroba – nie lekceważ jej!

    • Dodano: 18 PAŹ 18

    Należy raz na zawsze uświadomić sobie, że otyłość to choroba, która niesie ze sobą poważne konsekwencje zdrowotne – zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci.

    Statystyki są nieubłagane – Polska należy do krajów, w których odsetek osób otyłych (i to w każdej grupie wiekowej) rośnie najszybciej. Co ważne, otyłości nie można postrzegać tylko jako zagrożenia dla wyglądu. Jest to choroba, która fatalnie wpływa na cały organizm – układ sercowo-naczyniowy, kości i stawy, układ pokarmowy, odpornościowy, a nawet nerwowy. Nie ma wątpliwości, że ludzi otyli cierpią z powodu wielu chorób, niższej jakości życia, a także umierają młodziej niż ludzie z wagą w granicach normy. Dlatego zdrowa dieta i regularny ruch powinny stać się podstawą codziennego funkcjonowania – i to dla każdego!

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...