• Podaruj swojej skórze chwilę relaksu!

  Podaruj swojej skórze chwilę relaksu!

  • Dodano: 25 LIP 16

  Relaks dla twarzy (głęboka oscylacja)

  Głęboka wibracja skóry i mięśni twarzy i dekoltu specjalnym aplikatorem w dobranym zakresie częstotliwości. Pobudza odpływ limfy, tym samym zmniejsza obrzęki i usuwa produkty przemiany materii z całej twarzy (m.in. likwiduje woreczki pod oczami). Wibracja rozluźnia napięte mięśnie dając uczucie odprężenia, twarz wygładza się i relaksuje.

  1 zabieg 20 minutowy tylko teraz w cenie 40zł!
  Czas trwania promocji od 25.07.2016 r. z przedłużeniem oferty do  02.09.2016 r. Realizacja zabiegów do 23.09.2016 r.

  TEGO LATA proponujemy również naszym klientom najcieńsze na rynku, medyczne pończochy i podkolanówki uciskowe INCOGNITO.
  W ramach naszej letniej promocji 15 % zniżki – dla wszystkich Pań i Panów – podkolanówki, pończochy i rajstopy przeciwżylakowe. Dobieramy je na miejscu po wykonaniu specjalnych pomiarów przez nasz wykwalikowany personel.

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...