Cel

Celem poradni ortopedyczno-ortotycznej jest zapewnienie wszechstronnej opieki medycznej w przypadku schorzeń i urazów narządu ruchu.

Naszym dążeniem jest zatem by w jednym miejscu móc zapewnić naszym pacjentom dostęp do porady lekarskiej, rehabilitacji i zaopatrzenia ortopedycznego optymalnego pod względem funkcjonalności.

ck6

O poradni

W ramach Poradni ortopedyczno-ortopedycznej zapewnimy naszym pacjentom właściwą i zindywidualizowaną formę leczenia w przypadku różnorodnych chorób i urazów narządu ruchu.

Zaproponujemy więc terapię zarówno w przypadku : typowych złamań bez przemieszczeń, skręceń, przeciążeń, urazów więzadeł i ścięgien jak również w przypadku różnorodnych chorób, dolegliwości związanych z przeciążeniem czy zwyrodnieniem stawów i okolic stawowych.

W ramach Poradni będziemy mogli zaproponować również specjalistyczna rehabilitację oraz wysokiej jakości zaopatrzenie ortopedyczne dostosowane do potrzeb i zakresu dysfunkcji. Do dyspozycji naszych pacjentów oddamy np. ortezy funkcjonalne, ortezy stabilizująco-korygujące, ortezy tułowia oferując zarówno produkty standardowe jak również produkowane na miarę w tym w ramach refundacji NFZ.

ck5

Specjaliści współpracujący z Centrum Kompresjoterapii

Formularz zapisu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
Opis problemu
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft
x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...