Cel

poradnia-rehabilitacyjnaSpecjalistyczne zaplecze rehabilitacyjne Centrum Kompresjoterapii umożliwia prowadzenie terapii w bardzo wielu różnorodnych wskazaniach medycznych. Niezwykle ważne jest za każdym razem, by terapia była optymalna, celowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych podopiecznych. Aby osiągnąć te założenia niezbędna jest specjalistyczna opieka lekarza rehabilitacji.

Głównym celem naszej Poradni Rehabilitacji jest właśnie objęcie naszych klientów specjalistyczna opieką lekarską oraz nadzór nad przebiegiem i efektami leczenia  usprawniającego prowadzonego w Centrum Kompresjoterapii.

O poradni

poradnia-rehabilitacyjna2Specyfiką naszej placówki medycznej jest to, że specjalizujemy się m.in. w leczeniu różnorodnych obrzęków związanych i towarzyszących  różnorodnym chorobom i urazom, ale również  w leczeniu usprawniającym chorób i urazów narządu ruchu, rekonwalescencji pourazowej i po przeciążeniach w sporcie.

Szczególną troską otaczamy pacjentów będących w trakcie lub po zakończeniu leczenia onkologicznego.

Nasza Pracownia Rehabilitacji zajmuje się specjalistyczną oceną potrzeb pacjenta w zakresie rehabilitacji oraz wyznaczeniem celów terapeutycznych. Tu właśnie, pod okiem specjalistów, powstają indywidualnie dostosowane do pacjenta programy terapii.

Lekarze z Poradni Rehabilitacji nadzorują również przebieg i postępy usprawniania rehabilitacyjnego prowadzonego w Pracowni Fizjoterapii wchodzącej w skład Centrum Kompresjoterapii.

Specjaliści współpracujący z Centrum Kompresjoterapii

Formularz zapisu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
Opis problemu
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft
x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...