Cel

Szanowni Państwo !

FUZ_7164Rehabilitacja w Centrum Kompresjioterapii to skuteczne i kompleksowe usprawnianie kilku grup pacjentów.

Specjalizujemy się w prowadzeniu rehabilitacji osób z obrzękami o różnej etiologii: limfatycznymi zarówno pierwotnymi jak i wtórnymi, mieszanymi chłonno – żylnymi oraz lipidowymi, a także w schorzeniach urazowo-ortopedycznych oraz u kobiet po mastektomii.

Naszym celem jest przeprowadzenie usprawniania skutecznego i celowanego w potrzeby pacjenta. Stąd program usprawniania opracowujemy wraz z zespołem naszych specjalistów a następnie przedstawiamy pacjentowi optymalną dla niego terapię.

Wieloletnie doświadczenie naszych terapeutów jest gwarancją przeprowadzenia tej terapii w sposób właściwy.

Oferujemy zabiegi z zakresu kinezyterapii, nowoczesnej fizykoterapii oraz zabiegi specjalistyczne. Rehabilitacja może odbywać się prywatnie oraz w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie rehabilitacji w warunkach ambulatoryjnych oraz dla chorych z obrzękiem limfatycznym i po mastektomii – w Ośrodku Dziennym.

O pracowni

FUZ_7142W ramach Akademii Kompresjoterapii prowadzone będą cyklicznie zajęcia dydaktyczne w formule kursów i szkoleń m.in. z zakresu praktycznego stosowania terapii z wykorzystaniem kontrolowanego ucisku w różnorodnych jednostkach chorobowych. Ofertą edukacyjną Akademii Kompresjoterapii zainteresowani będą z pewnością np. terapeuci chcący pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kompleksowej fizjoterapii pacjentów z obrzękami limfatycznymi oraz np. personel pielęgniarski i lekarze zajmujący się leczeniem zaawansowanej postaci przewlekłej niewydolności żylnej z użyciem kompresjoterapii.

Pragniemy kształcić lekarzy, terapeutów i chorych proponując np.:

  • Szkolenia/instruktaże dla chorych dotyczące metody leczenia, jej zastosowania w warunkach domowych oraz oczekiwanych wyników
  • Kursy instruktarzowe dla lekarzy i terapeutów obejmujące m.in.: metody diagnostyczne, leczenie zachowawcze (w tym terapie uciskową), operacje chirurgiczne oraz metody oceny efektów leczenia

Zajęcia Akademii Kompresjoterapii prowadzone są w ramach wielodniowych kursów lub wielogodzinnych szkoleń specjalistycznych, które obejmują zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne w wymiarze czasowym dostosowanym do potrzeb słuchaczy i jednocześnie wysokich światowych standardów jakościowych w dziedzinie kształcenia specjalistycznego. Wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywają się w oparciu o własne zaplecze dydaktyczne i terapeutyczno-sprzętowe. W przypadku prowadzenia zajęć w językach obcych zapewniamy profesjonalne tłumaczenie branżowe. Dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu jest międzynarodowy certyfikat Akademii Kompresjoterapii Thuasne poprzedzony złożeniem egzaminu końcowego.

Specjaliści współpracujący z Centrum Kompresjoterapii

Formularz zapisu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
Opis problemu
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft
x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...