• Rak to nie wyrok – życie po mastektomii

  Rak to nie wyrok – życie po mastektomii

  • Dodano: 23 WRZ 16

  Zbliża się sezon jesienny, czas kiedy naładowani energią i wypoczęci po urlopie, tradycyjnie zaczynamy myśleć o własnym zdrowiu. Przypominamy sobie o odłożonych na „po wakacjach” zaległych wizytach u lekarzach, badaniach, rehabilitacji. Październik, początek jesieni, to od lat również symboliczny miesiąc walki z rakiem piersi, chorobą o której w tym właśnie miesiącu mówią i piszą praktycznie wszystkie media: od kolorowych czasopism, radio i telewizję,aż po internet. W tej medialnej burzyinformacji bardzo często zdarza się doznać uczucia chaosu, zagubienia, dezorientacji. Co wtedy zrobić? Jak posegregować wszystkie dane? Które z nich są ważne dla mnie, dla moich bliskich, a które wręcz przeciwnie? Potrzeba regularnego samobadania piersi, okresowych badań USG i mammografii traktowane są na szczęście coraz bardziej poważnie. Coraz częściej przebija się i dociera do nas prawdziwy sens sloganu „rak to nie wyrok”. To bardzo dobrze. Ale czy wiemy, czy słyszymy, czy czytamy wystraczająco dużo o tym co będzie i jak będzie po zakończeniu leczenia? Co robić, czego unikać, na co zwracać uwagę?  Jak rozpoznać niepokojące sygnały i w jaki sposób na nie reagować?

  Centrum Kompresjoterapii Thuanse od lat tradycyjnie w październiku, aktywnie włącza się w nurt pomocy wszystkim Paniom oraz ich rodzinom, które zetknęły się z  problemem raka piersi. Od lat uczestniczymy w kampanii informacyjnej „życie po mastektomii”. W tym roku będzie podobnie. W październiku zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne spotkania profilaktyczno-informacyjno-konsultacyjne ze specjalistą, poświęcone w głównej mierze sprawom związanym z życiem po mastektomii. W sposób szczególny skupimy się na profilaktyce obrzęku limfatycznego oraz na właściwym postępowaniu w sytuacji kiedy obrzęk limfatyczny się już pojawi. Takie spotkania będą właściwym miejscem i okazją na uporządkowanie swoich wiadomości, na zadanie pytań, które pojawiły się i pozostają jak dotąd bez odpowiedzi.

  Zapraszamy do Centrum Kompresjoterapii

  w każdy październikowy czwartek o godz. 18.00

  Zapisy na spotkania pod numerem telefonu: 22 378 17 33 lub 22 378 17 34

Tagi: ,

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...