• Relaks dla pleców z głęboką oscylacją!

  Relaks dla pleców z głęboką oscylacją!

  • Dodano: 04 SIE 16

  Dzięki wprawnym dłoniom fizjoterapeutek i specjalnym technikom masażu, nastąpi rozluźnienie ramion, pleców oraz napiętych mięśni odcinka szyjnego kręgosłupa, co w kojący sposób wpłynie na samopoczucie naszego Klienta. Urządzenie Deep Oscilation dodatkowo stymuluje przepływ limfy, dzięki temu zbędne produkty przemiany materii jak i płyny zalegające w obrzękach zostają szybko przetransportowane i wydalone z organizmu.

  1 zabieg 60 minut w cenie 60zł
  w cenie każdego zabiegu 20min masażu urządzeniem Deep Oscilation (GRATIS)

  Czas trwania promocji od o4.08.2016 r.  z przedłużeniem oferty do  02.09.2016 r. Realizacja zabiegów do 23.09.2016 r.

  TEGO LATA proponujemy również naszym klientom najcieńsze na rynku, medyczne pończochy i podkolanówki uciskowe INCOGNITO.
  W ramach naszej letniej promocji 15 % zniżki – dla wszystkich Pań i Panów – podkolanówki, pończochy i rajstopy przeciwżylakowe. Dobieramy je na miejscu po wykonaniu specjalnych pomiarów przez nasz wykwalikowany personel.

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...