Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II-go Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej, gdzie uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej i naczyniowej. Od 2009 pracuje w Klinice Chirurgii Naczyniowej Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.

Doktor Dobrowolski ukończył specjalistyczne kursy m.in. w zakresie wewnątrznaczyniowych zabiegów usuwania żylaków metodą VenaBlock (klejenie żylaków). Po ukończeniu specjalistycznego kursu w Belgii jest jednym z bardzo nielicznych specjalistów wykonujących badanie diagnostyczne układu limfatycznego metodą limfografii barwnikowej ICG.

W Centrum Kompresjoterapii zajmuje się leczeniem chorób tętnic i żył, klejeniem żylaków metodą VenaBlock i Flebo-Griff, przeprowadza operacje rewaskularyzacyjne w niedokrwieniu kończyn dolnych i wykonuje specjalistyczne badania diagnostyczne układu limfatycznego.

Zapisz się

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
Opis problemu
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft
x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...