• Szkolenie z projektowania i doboru medycznej odzieży uciskowej na miarę

  Szkolenie z projektowania i doboru medycznej odzieży uciskowej na miarę

  • Dodano: 29 STY 16

  Serdecznie zapraszamy na specjalistyczne szkolenie wszystkich chętnych terapeutów, pracowników sklepów medycznych chcących nabyć praktyczną umiejętność projektowania medycznej odzieży uciskowej na miarę.

  Oprócz omówienia zasad i warunków refundacji tego typu odzieży uciskowej w naszym kraju, przedstawione zostaną wskazania i przeciwwskazania do zastosowania odzież uciskowej na miarę. Najważniejszym jednak elementem jak zawsze jest nabycie praktycznej umiejętności dokonywania pomiarów w celu wyprodukowania odzieży uciskowej Lymphatrex®, Cicatrex® oraz unikalnej odzieży do zastosowania w nocy czyli odzieży uciskowej Mobiderm®.

  Odbycie szkolenia potwierdzone będzie specjalnym certyfikatem, który upoważnia m.in. do zamawiania takiej odzieży bezpośrednio w Thuasne oraz gwarantuje specjalne rabaty i zniżki przy realizacji przyszłych zamówień.

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum Kompresjoterapii 22 378 17 33 lub za pośrednictwem poczty e-mail: ck@thuasne.pl w celu dokonania rezerwacji miejsca na szkoleniu.

  []
  1 Step 1
  Imię i nazwisko
  Telefon
  Tytuł naukowy
  Miejsce pracy
  Określenie stanowiska pracy
  Uzyskane specjalizacje
  Odbyte kursy
  Odbyte szkolenia
  Previous
  Next
  powered by FormCraft

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...