• Tato, zadbaj o siebie na lato! Wyjątkowe zniżki na Dzień Ojca

  Tato, zadbaj o siebie na lato! Wyjątkowe zniżki na Dzień Ojca

  • Dodano: 21 CZE 16

  1. Kształtowanie energotonowe brzuszka
  Hitop – Terapia energotonowa

  Najnowocześniejsza forma elektroterapii powodująca normalizację i usprawnienie metabolizmu komórkowego tkanek.
  Odpowiednio dobrana częstotliwość pozwala spalać tkankę tłuszczową i podnosi napięcie mięśni brzucha kształtując sylwetkę!

  TYLKO TERAZ w ramach promocji o 20% NIŻSZA CENA
  3 zabiegi 40 minutowe w cenie 178zł (1 zabieg 56zł)

  2. Relaks dla pleców z głęboką oscylacją
  3 zabiegi MASAŻU klasycznego PLECÓW 30 minutowe w cenie 180 zł (1 zabieg 60zł)
  PLUS W PAKIECIE w cenie każdego zabiegu 20 min masażu urządzeniem Deep Oscilation (GRATIS)

  Rozluźnienie ramion, pleców oraz napiętych mięśni odcinka szyjnego kręgosłupa w kojący sposób wpłynie na napięcie mięśniowe okolicy szyi i barków oraz wyraźnie poprawi samopoczucie pacjenta. Urządzenie Deep Oscilation stymuluje przepływ limfy, dzięki czemu zbędne produkty przemiany materii jak i płyny tkankowe zalegające w obrzękach zostają szybko przetransportowane i wydalone z organizmu.

  3. Odprężenie dla napiętych i zapracowanych pleców
  Masaż w kurtce pneumatycznej
  – sportowy lub relaksacyjny

  TYLKO TERAZ w ramach promocji o 20% NIŻSZA CENA
  3 zabiegi 40 minutowe w cenie 192 zł (1 zabieg 64zł)

  Odpowiednio dobrany program i ciśnienie w specjalnym pneumatycznym kombinezonie zapewni odprężenie całego ciała. Zabieg wykonywany jest dzięki wyjątkowemu aparatowi do sekwencyjnego masażu pneumatycznego. Pacjent zakłada specjalne dwunastokomorową KURTKĘ KOMPRESYJNĄ niczym skafander astronauty . Przesuwające się powietrze za pomocą ucisku i drgań o różnej częstotliwości pomaga ZRELAKSOWAĆ I ROZLUŻNIĆ NAPIETE MIĘŚNIE.
  Zabiegi mają silny wpływ na organizm, sprzyjają resorpcji płynów śródmiąższowych. Usuwają zalegające toksyny, stymulują drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływają na uelastycznienie i odżywienie tkanek, kształtując również sylwetkę.

  Na LATO ( jako obowiązkowe wyposażenie przed długą podróżą lotniczą lub samochodową) proponujemy naszym klientom profesjonalne, uciskowe podkolanówki oraz opaski sportowe teraz 10 % taniej!

  Zachęcamy do skorzystania z oferty! Zapisy przyjmujemy do 30.06.2016 r. pod numerem telefonu: 22 378 17 33; mailowo: ck@thuasne.pl
  oraz przez formularz: http://centrumkompresjoterapii.pl/formularz/

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...