• Umowa z NFZ na ZPO

    Umowa z NFZ na ZPO

    • Dodano: 29 LUT 16

    Miło na poinformować, że Centrum Kompresjoterapii przedłużyło umowę z NFZ na refundację zaopatrzenia ortopedycznego i środków pomocniczych.

    Oznacza to, że nasi Klienci, którzy mają wystawiony przez właściwego lekarza specjalistę oraz potwierdzony w NFZ wniosek refundacyjny np. na: medyczne wyroby uciskowe, zewnętrzne protezy piersi czy zaopatrzenie ortopedyczne w tym ortezy wykonywane na zamówienie (na miarę), zostaną wyposażeni w jednej z naszych poradni w precyzyjnie, indywidualnie dobrane zaopatrzenie. W celu uzyskania bliższych informacji dotyczących asortymentu i zasad refundacji niektórych wyrobów medycznych, prosimy o kontakt z nami :

    Telefonicznie – 22 378 17 33 lub 22 378 17 34

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...