• Wiosenne warsztaty treningowe mięśni dna miednicy

  Wiosenne warsztaty treningowe mięśni dna miednicy

  • Dodano: 04 KWI 17

  Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się dobiec do toalety gubiąc po drodze kilka kropel?

  Czy podczas kaszlu, śmiechu, kichania, biegania, skakania czy nawet podnoszenia czegoś cięższego z podłogi dotknął Cię ten problem?

  Jeżeli mimowolnie dochodzi do wycieku moczu i powtarza się to cyklicznie, to jesteś dotknięta problemem nietrzymania moczu (inkontynencji).

  Temat nietrzymania moczu jest bardzo intymny i wstydliwy, dotyczy wielu kobiet, ale ze względu na swą delikatność, jest tematem unikanym i pomijanym. Co gorsza jest to problem bagatelizowany. Tłumacząc sobie, że to normalne, że każda kobieta czasami tak ma, odraczamy wizytę u specjalisty. Niestety im dłużej zwlekamy, tym sytuacja się pogłębia i problem się utrwala, mięśnie dna miednicy stają się coraz bardziej rozluźniane i pozbawiane świadomej kurczliwości, a to właśnie one odpowiadają za utrzymywanie moczu.

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty treningowe mięśni dna miednicy w Centrum Kompresjoterapii Thuasne, dzięki którym dowiesz się co reguluje mechanizm trzymania moczu oraz jak zapobiec dolegliwości jaką jest inkontynencja.

  Nasze warsztaty to cykl 7 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu.

  Pierwsze indywidualne ćwiczenia to obszerny wywiad i badanie oraz nauka prawidłowej lokalizacji i napięcia mięśni dna miednicy.

  Każde kolejne zajęcia zawierają ściśle określoną tematykę i są podzielone na 2 części, praktyczną i teoretyczną. Podczas zajęć uczestnicy uczą się nie tylko świadomie napinać mięśnie dna miednicy, ale też prawidłowo oddychać, relaksować, wyciszać.  Cechą szczególną warsztatów jest dostarczenie podstaw wiedzy teoretycznej, którą uczestnicy wykorzystają praktycznie podczas codziennych czynności.

  DO KOGO SKIEROWANE SĄ WARSZTATY:

  1. Kobiet z dysfunkcjami dna miednicy będącymi konsekwencją urazu okołoporodowego, oraz obniżeniem narządów rodnych
  2. Kobiet i mężczyzn z różnymi rodzajami nietrzymania moczu

   

  Co należy przynieść na zajęcia:

  • Pozytywne nastawienie
  • Ręcznik
  • Wygodny strój sportowy

   

  W uzupełnieniu warsztatów treningowych możemy zaproponować wspomagającą terapię fizykalną w postaci specjalistycznych, 45 minutowych zabiegów terapii energotonowej w nietrzymaniu moczu (http://centrumkompresjoterapii.pl/uslugi/fizykoterapia/zabiegi-terapii-energotonowej-z-uzyciem-unikalnego-aparatu-hi-top/).

  Promocja na wiosenne warsztaty w Centrum Kompresjoterapii:

  – warsztaty treningowe mięśni dna miednicy w Centrum Kompresjoterapii w bardzo komfortowych warunkach i grupach maksymalnie 3 osobowych – 100 zł / spotkanie 1,5 godzinne

  – specjalnie dla uczestników warsztatów możliwość skorzystania z terapii energotonowej w promocyjnej cenie:

  PAKIET: 1,5 godzinne warsztaty + 45 min. terapia energotonowa z 40% rabatem

  w kwietniu w cenie łącznej TYLKO 150 zł (!!!)

   

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...