• Zadbaj o swoją sylwetkę na LATO!

  Zadbaj o swoją sylwetkę na LATO!

  • Dodano: 07 LIP 16

  Zapraszamy do skorzystania z Naszej specjalnej, promocyjnej oferty letniej:
  Kształtowanie SYLWETKI
  Dla Pań i Panów 20% UPUSTU na LATO
  UJĘDRNIAMY UDA I WSPIERAMY SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  40 minut w specjalnej cenie 64zł – 1 zabieg
  W trakcie zabiegu nasz klient zakłada specjalne dwunastokomorowe nogawice lub spodnie kompresyjne. Powietrze przesuwające się pod specjalnie dobranym ciśnieniem w komorach spodni lub nogawic, wywiera ucisk i drgając z różną częstotliwością pomaga uelastycznić i usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej na udach i pośladkach, dając również ulgę zmęczonym i opuchniętym nogom. Zabieg usuwa zalegające toksyny, stymuluje drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływa na uelastycznienie i odżywienie tkanek.

  Zapisy i realizacja zabiegów przedłużone do 30.09.2016 r. Zapraszamy!

  TEGO LATA proponujemy również naszym klientom najcieńsze na rynku, medyczne pończochy i podkolanówki uciskowe INCOGNITO.
  W ramach naszej letniej promocji 15 % zniżki – dla wszystkich Pań i Panów – podkolanówki, pończochy i rajstopy przeciwżylakowe. Dobieramy je na miejscu po wykonaniu specjalnych pomiarów przez nasz wykwalikowany personel.

x
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Medical Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pruszkowska, nr 17, 02-119 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...